Przydomowe oczyszczalnie chemiczne (EKO-BIOCh)

Przydomowe oczyszczalnie chemiczne (EKO-BIOCh)

Przydomowe oczyszczalnie chemiczne (EKO-BIOCh)

Najnowszy produkt proponowany przez firmę EKO-BIO sp. z o.o. sp. k.. Tak samo jak oczyszczalnia biologiczna: starannie przemyślana, zaprojektowana i wykonana bez kompromisów. Rozwiązanie to w porównaniu do swojego poprzednika poszerzone zostało o urządzenie skraplające środek chemiczny PIX 112. Zmianę taką wymusiły na nas przepisy Ministra Środowiska (Dz. U. z 2014r. poz. 1800). Dzięki zastosowaniu takiej technologii obniżamy do praktycznie minimum zawartość fosforanów w osadzie oczyszczonym. Według wyżej wymienionego rozporządzenia istnieje konieczność montaży tego typu oczyszczalni w aglomeracjach powyżej 100.000 osób.

Oczyszczalnia typu EKO-BIOCh to konstrukcja gdzie w jednym zbiorniku zachodzą procesy beztlenowego (denitryfikacja), tlenowego (nitryfikacja) i chemicznego oczyszczania ścieków. Oddzielany jest osad i separowane są tłuszcze.

Przy używaniu oczyszczalni EKO-BIOCh musimy pamiętać o zaledwie 3 elementach. Raz na dwa tygodnie należy dozować proszek (bakterie) bezpośrednio do muszli w budynku, wybierać z oczyszczalni raz na 9 miesięcy oraz uzupełniać PIX-112 wg. instrukcji. Koszty tego przedsięwzięcia są znacznie niższe od użytkowania kanalizacji oraz ekstremalnie niższe od używania szamba bezodpływowego.

Oczyszczalnie Eko-Bio

Oczyszczalnie EKO-BIOCh polecamy, gdy inwestycja jest w aglomeracji powyżej 100.000 RLM.

Oczyszczalnie Eko-Bio

O Nas


 

Już od 16 lat pracujemy na polskim i europejskim rynku. Marka EKO-BIO sp. z o.o. sp. k. zatrudnia specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się montażem oferowanych przez nas przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Nasze centrum operacyjne w woj. łódzkim umożliwia nam sprawną organizację logistyczną.

Kontakt


 

Aleksandrów Łódzki, 11 Listopada 99/101

+48 506 226 116

ekobio@oczyszczalnia.net

eko-bio.com.pl

Nasza lokalizacja